PRODUCENCI

Współpracujemy na rynku polskim z wieloma producentami armatury przemysłowej jako ich wyłączny dystrybutor lub partner. Nasza oferta obejmuje takie produkty jak zawory kulowe, zawory zwrotne, zawory odcinające, zawory grzybkowe, zawory zaporowe,przepustnice oraz filtry przemysłowe i zasuwy klinowe.

DEI VALVES SPECIALIST

DEI reprezentuje tylko silne i uznane na całym świecie firmy posiadające certyfikat ISO 9001 i zdolne do spełnienia najbardziej surowych wymagań. 
Od 2003 r. DEI przeniosło swoją siedzibę i powiększyło swój magazyn, w którym można znaleźć kompletny asortyment kutych i odlewanych ze stali zaworów, kołnierzy i armatury. 

Bonney Forge (B.F.E.)

Bonney Forge jest uznanym dostawcą wysokiej jakości armatury kutej for przemysłu wydobycia ropy naftowej i gazu ziemnego, chemicznego, petrochemicznego oraz energetyki zawodowej.

NEWAY

Neway jest jednym z największych producentów i eksporterów armatury przemysłowej oferującym kompletne rozwiązania związane z kompletacją dostaw armatury dla klientów na całym świecie.

JC VALVES

Zawory kulowe z „kulą pływającą” i „kulą podpartą” Przelot pełny i zredukowany, Uszczelnienie miękkie i metal/metal, 2-drogowe oraz 3-drogowe, jakość odlewu zgodnie ASME B16.34 (Mandatory Appendix I to IV) dla zaworów wg ASME i zgodnie z DIN 1690 oraz EN 10203 (Severity Levels S3-V3 ) dla zaworów EN/DIN.

SchuF Fetterolf

SchuF Fetterolf projektuje i wytwarza zawory przemysłowe do regulacji, odcinania, rozdzielania i próbkowania przepływu gazów, cieczy, zawiesin lub proszków.

Chemvalve-Schmid

Chemvalve-Schmid jest producentem szerokiej gamy zaworów zwrotnych oraz przepustnic wykładanych PTFE / PFA.

ZÜRCHER

KITZ Valve

Valvosider

Noris Armaturen Burkenstein

GOODWIN INTERNATIONAL LIMITED

STAHL-ARMATUREN PERSTA GMBH

BELVEN

Belven to belgijska firma z ponad 40-letnim doświadczeniem w produkcji zaworów,
która jest obecna w ponad 50 krajach i posiada rozwiązania zarówno dla rynku budowlanego, jak i przemysłowego. Belven produkuje głównie przepustnice, zawory kulowe oraz inną armaturę taką jak zawory zwrotne, filtry, zasuwy klinowe.

PRESCAD

PRESCAD projektuje, rozwija i produkuje urządzenia filtracyjne do kontroli i przepływu cieczy i gazów w procesach przemysłowych. Firma Specjalizuje się w filtrach, filtrach siatkowych oraz innych niestandardowych rozwiązaniach filtracyjnych. Ich produkty dedykowane są dla branż takich jak przemysł naftowy i gazowy, wytwarzanie energii, przemysł chemiczny i procesowy, uzdatniania i odsalania wody, spożywczy, farmaceutyczny.

FIRSA S.P.A

FIRSA S.P.A. – wysokiej jakości włoski producent odlewanych zasuw klinowych, zaworów grzybkowych, zaworów zwrotnych oraz filtrów, dla przemysłu chemicznego, petrochemicznego oraz gas&oil.

MEI VALVOLE INDUSTRIALI

MEI VALVOLE INDUSTRIALI – założony w 1985r, prężnie rozwijający się włoski producent (100% produkcji wykonywana jest we Włoszech) zaworów zwrotnych, przepustnic, zaworów kulowych oraz wzierników.

ICP Valves S.A.U.

ICP Valves S.A.U. – część grupy TTV-JC, hiszpańskiej międzynarodowej firmy specjalizującej się w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości zaworów przemysłowych. W programie dostaw ICP posiada min. zawory kulowe, zawory grzybkowe oraz zawory grzybkowe z uszczelnieniem mieszkowym.

La TecnoValvo S. r. l.

La TecnoValvo S. r. l. – będąca obenie częścią grupy SchuF, włoska firma założona w 1956 roku jest liderem na rynku projektowania, produkcji i dystrybucji zaworów specjalnych dla procesów chemicznych, petrochemicznych, farmaceutycznych, polimerów i pokrewnych.

Italprotec Industries S.r.l.

Italprotec Industries S.r.l. – firma produkujaca wysokiej klasy armatyrę wykładaną teflonem, oraz rury i elementy rurociągów wykładane teflonem.

KONTAKT

DEI Armatura Przemysłowa Sp. z o.o.  

ul. Hutnicza 16
81-061 Gdynia
Poland
VAT  no. PL 5833400849 REGON: 386412203    KRS: 0000847191

 

 

tel 512 353 423

e-mail biuro@deipoland.net