PRODUCENCI

Współpracujemy na rynku polskim z wieloma producentami armatury przemysłowej jako ich wyłączny dystrybutor lub partner. Nasza oferta obejmuje takie produkty jak zawory kulowe, zawory zwrotne, zawory trójdrogowe i czterodrogowe, zawory odcinające, zawory grzybkowe, zawory zaporowe oraz filtry przemysłowe i zasuwy.

Poniżej przedstawiamy listę naszych najważniejszych dostawców:

DEI VALVES SPECIALIST

DEI reprezentuje tylko silne i uznane na całym świecie firmy posiadające certyfikat ISO 9001 i zdolne do spełnienia najbardziej surowych wymagań. 
Od 2003 r. DEI przeniosło swoją siedzibę i powiększyło swój magazyn, w którym można znaleźć kompletny asortyment kutych i odlewanych ze stali zaworów, kołnierzy i armatury. 

Bonney Forge (B.F.E.)

Bonney Forge jest uznanym dostawcą wysokiej jakości armatury kutej for przemysłu wydobycia ropy naftowej i gazu ziemnego, chemicznego, petrochemicznego oraz energetyki zawodowej.

NEWAY

Neway jest jednym z największych producentów i eksporterów armatury przemysłowej oferującym kompletne rozwiązania związane z kompletacją dostaw armatury dla klientów na całym świecie.

JC VALVES

Zawory kulowe z „kulą pływającą” i „kulą podpartą” Przelot pełny i zredukowany, Uszczelnienie miękkie i metal/metal, 2-drogowe oraz 3-drogowe, jakość odlewu zgodnie ASME B16.34 (Mandatory Appendix I to IV) dla zaworów wg ASME i zgodnie z DIN 1690 oraz EN 10203 (Severity Levels S3-V3 ) dla zaworów EN/DIN.

SchuF Fetterolf

SchuF Fetterolf projektuje i wytwarza zawory przemysłowe do regulacji, odcinania, rozdzielania i próbkowania przepływu gazów, cieczy, zawiesin lub proszków.

Chemvalve-Schmid

Chemvalve-Schmid jest producentem szerokiej gamy zaworów zwrotnych oraz przepustnic wykładanych PTFE / PFA.

ZÜRCHER

KITZ Valve

Valvosider

Noris Armaturen Burkenstein

GOODWIN INTERNATIONAL LIMITED

STAHL-ARMATUREN PERSTA GMBH

KONTAKT

DEI Armatura Przemysłowa Sp. z o.o.  

ul. Kartuska 462
80-298 Gdańsk
Poland
VAT  no. PL 5833400849 REGON: 386412203    KRS: 0000847191

 

 

tel 512 353 423

e-mail biuro@deipoland.net